Ankara
Ankara
+90 533 738 09 43 - 0537 693 96 76 Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00 Türkiye | Ankara
Zamanında Teslim
ve memnuniyet
Çalışma Bölgemiz
Ankara ve İlçeleri
Kaliteli ve Sağlam
Ürünler kullanıyoruz.
İletişim

Bahçe sulama sistemleri

Damlama Sulama
Sprey Sulama
Toprak Altı sulama

Damlama sulama sistemleri

Damlama Sulama sisteminin çalışma prensibi tamamen otomatik sulama sistemi olarak yada yarı manuel kullanılabilirsiniz. Sulama sisteminde sistemin işleyişini sağlamak için kullandığımız bazı rutin adımlar var bunları sıralamak gerekirse;
Sulama sisteminin merkezini oluşturduğumuz yerde bir depo ve hidrofor bulunmakta burada suyun ve gübrelerinin borulara aktarıldığı merkez yerdir yani sistemin kalbi diyebiliriz. Buradan basıncı, gübreyi, su miktarını ayarlayabilirsiniz. Damlama sisteminin boruları bildiğimiz piyasada satılan borulardan çok farklıdır. Bu borular özel olarak damla sulama sistemleri için üretilmiş olup sizin için maximum su tasararrufunu yapmak için tasarlanmıştır.
Sonrasında sulama sisteminin kurulacağı alanda keşif yaparak sistemin nasıl işlemesi gerektiğini ve projesini çıkartıyoruz, bunu yapmamızın sebebi ise eğer acele olarak sistemi gelişi güzel kurarsak verim elde edemeyecek ve zarara girmiş olacaksınız.
Sistemi kurduktan sonra gerekli testleri yapıp size işi hazır bir şekilde teslim ediyoruz. Bunun yanında eğer ihtiyacınız olursa sizin için peysaj ve bahçe düzenlemesi hizmeti sunabilir ve tasarımını yapabiliriz.

Turan çınar
+90 533 738 09 43
+90 537 693 96 76

Bu sistem hakkında bilgi için lütfen telefonla arayınız.

Turan çınar
+90 533 738 09 43
+90 537 693 96 76

Bu sistem hakkında bilgi için lütfen telefonla arayınız.

Turan çınar
+90 533 738 09 43
+90 537 693 96 76

Kurulum ve yönetim

Damlama sulama sistemini kurmak için öncelikle sulama sisteminin kurulacağı alanda keşif yaparak malzeme listesi ve fiyat çıkarılacak.

Teslim süresi.

İşlem yapılacak alanın büyüklüğüne göre 7 ile 14 iş günü arasında çalışır halde damlama sulama sistemi teslim edilir.

Fiyat ve Teklif

Fiyatlandırmalar kullanılan malzemeye ve işlem yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Bunun için telefonla görüşebilir yada bize mail atabilirsiniz.
Turan Çınar
+90 533 738 09 43
+90 537 693 96 76
cinarbetonankara@gmail.com

Otomatik sulama sistemleri ve işleyişleri.

Otomatik sulama sistemleri sizlerin ihtiyaçlarınız doğrultusunda dizayn edilebilir. Yani her müşterimizin kendine ait bir sulama sistemi ve sulama programı vardır. Örnek vermek gerekirse eğer su maliyetinizi düşürmek ve tarım alanlarınızdan maksimum verimi elde etmek istiyorsanız sizin için damla sulama yöntemi tercih edilecektir, bu sistemin ne zaman çalışacağı ne kadar çalışacağı tamamen size bağlı. Sulama sistemleri her ne kadar kolay gözükse de bilgi, deneyim ve uzmanlık gerektiyor. Aksi taktirde tasarruf yapmanız gerekirken ek maliyetler ortaya çıkarabilir ve bu işten soğuyabilirsiniz. Bu işin bir çok parametresi var basınç, damla şiddeti, malzeme seçimi gibi bir çok şey sayılabilir.

Otomatik sulama sistemlerinin en güzel yanı ise eğer vana ayarı ve zaman ayarı yaparsanız zamanla bu sistem oturdukça işci masrafınızda ortadan kalkar. Bu yüzden damlama sulama gibi yöntemler çok öne çıkarak son zamanlarda kullanımı artışa geçmiştir.

Sizin için sunduğumuz otomatik sulama sistemlerinden bazıları;

  • Sprey sulama sistemleri
  • Toprak altı sulama sistemleri
  • Damla Sulama Sistemleri
  • Yağmurlama sulama sistemleri

Endüstriyel Zemin Betonları Ankara

Çınar Beton Ankara Olarak size hizmet verdiğimiz bazı Alanlar ;

Teklif ve İletişim

Bahçenizin, eviniz yada nerede sulama sistemine ihtiyacınız varsa bize teklif verebilirsiniz.
Yada aklınıza takılan her konuda bizi arabilir ve yardım isteyebilirsiniz.

Turan çınar

+90 533 738 09 43
cinarbetonankara@gmail.com 


Yazar Hakkında

Yorum Bırak